Defne Samyeli dikiz aynasını kendisine siper etti: Saçma sapan bir yerde çekmeyin!

Defne Samyeli önceki akşam Cihangir’de bir otoparka girerken görüntülendi. Muhabirleri karşısında görünce neye uğradığını şaşıran Samyeli, görüntü alınmasın diye her flaş patlamasında yüzünü dikiz aynasıyla siper etti.

Defne Samyeli dikiz aynasını kendisine siper etti: Saçma sapan bir yerde çekmeyin!
REKLAM ALANI
A+
A-

Şarkıcı ve oyuncu Defne Samyeli’nin gönlünü kendisinden yaşça küçük müzisyen Çağrı Telkıvıran’a kaptırdığı ileri sürülmüştü. İkili, geçtiğimiz aylarda Armutlu’daki bir mekandan çıkarken objektiflere yansımıştı.

“ÇAĞRI BENİM ARKADAŞIM”

Telkıvıran ile arkadaş olduklarını ifade eden Samyeli, “Çağrı benim arkadaşım. Stüdyoda iş yapıyoruz. Sanki çok gizemli bir şey varmış, yakalanıyormuşuz gibi lanse edilmesinden rahatsızlık duyuyorum. Çünkü böyle bir şey zaten yok. Saklanılan bir durum da yok. Birlikte şarkı yapıyoruz” ifadelerini kullanmıştı.Defne Samyeli dikiz aynasını kendisine siper etti: Saçma sapan bir yerde çekmeyin!

İLAN ETTİLER

Daha önce ilişkiyi yalanlatan Defne Samyeli, Instagram hesabından ilişkisini ilan eder niteliğinde bir paylaşım yapmıştı. Çağrı Telkıvıran, Defne Samyeli ile katıldığı düğünden bir karesini sosyal medya hesabından yayınlamıştı. Samyeli, fotoğrafa kalp emojisi de ekleyen Telkıvıran’ın paylaşımını kendi hikayesine eklemişti.Defne Samyeli dikiz aynasını kendisine siper etti: Saçma sapan bir yerde çekmeyin!

“NE ALAKA ŞİMDİ OTOPARK?”

Defne Samyeli önceki akşam Cihangir’de bir otoparka girerken görüntülendi. Samyeli, “Beni saçma sapan bir yerde çekmeyin ne alaka şimdi otopark. Ben burada bu şekilde görüntülenme, poz vermek istemiyorum. Hatta çıkışta dahi çekilmek istemiyorum” dedi.Defne Samyeli dikiz aynasını kendisine siper etti: Saçma sapan bir yerde çekmeyin!

GÖRÜNTÜ ALINMASINI ENGELLEDİ

Samyeli, görüntü alınmasın diye her flaş patlamasında yüzünü dikiz aynasıyla siper etti.?Defne Samyeli dikiz aynasını kendisine siper etti: Saçma sapan bir yerde çekmeyin!

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.