Elon Musk’ın hayatını anlatacak filmin detayları!

Tesla, SpaceX ve yeni adı X olan Twitter’ın sahibi, ABD’li milyarder girişimci Elon Musk’ın ilgi çekici yaşamı ve etkileyici kariyeri detaylı bir şekilde ele alınacak. Teknoloji dünyasının popüler isminin biyografisini beyaz perdeye aktaracak yönetmen belli oldu.

Elon Musk’ın hayatını anlatacak filmin detayları!
REKLAM ALANI
A+
A-

Forbes’ dergisinin açıkladığı ‘milyarderler listesi’nde 223.8 milyar dolarlık servetiyle zirvede bulunan Elon Musk’ın hayatı iddialı bir yapımla beyaz perdeye aktarılacak.

Söz konusu film, Walter Isaacson imzasıyla geçtiğimiz eylül ayında yayımlanan biyografiden uyarlanacak. CNN’in eski başkanı ve CEO’su Isaacson, 5 Ekim 2011’de hayatını kaybeden Steve Jobs’ın da biyografisini yazmıştı.2015 yılında Michael Fassbender’ın Apple CEO’su olarak rol aldığı film de bu kitaptan sinemaya uyarlanmıştı.Elon Musk'ın hayatını anlatacak filmin detayları!

Biyografi kitabın yayın haklarını alan, daha çok korku ve gerilim türündeki filmleriyle tanınan Amerikan yapım şirketi A24, 52 yaşındaki iş insanını sinema severlerle buluşturmaya hazırlanıyor.Elon Musk'ın hayatını anlatacak filmin detayları!

OSCAR ADAYI YÖNETMEN İMZASI

‘Requiem for a Dream’ (Bir Rüya İçin Ağıt), ‘Black Swan’ (Siyah Kuğu) ve ‘The Whale’ (Balina) gibi filmlerde imzası olan Darren Aronofsky, Elon Musk filminin yönetmen koltuğunda oturacak.

2010 yapımı Black Swan ile Oscar’a aday gösterilen Darren Aronofsky, son olarak Brendan Fraser’a ‘En iyi Erkek Oyuncu’ Oscar’ını kazandıran The Whale filmini yönetmişti.Elon Musk'ın hayatını anlatacak filmin detayları!

TARTIŞMALI KARARLAR!

Uzay şirketi SpaceX’i 2002’de kurarak dikkat çeken, aynı zamanda otomotiv şirketi Tesla’nın CEO’su olan Elon Musk, geçtiğimiz yıl Twitter’ı 44 milyar dolara satın alarak, sosyal medya platformunun mavi kuş logosunu kaldırmış ve ismini X yapmıştı.Elon Musk'ın hayatını anlatacak filmin detayları!

Dünyaca ünlü girişimci, birçok özelliğini değiştirdiği patforma yönelik aldığı oldukça tartışmalı kararlarla adından sıkça söz ettiriyor. 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.