Gürkan Topçu’dan Fatma Toptaş cevabı: İlişkimiz altı ay önce bitti!

Recep İvedik, Kiraz Mevsimi, Hayat Devam Ediyor ve Bay Yanlış gibi birçok projede yer alan güzel oyuncu Fatma Toptaş yaklaşık altı yıldır Şef Gürkan Topçu ile aşk yaşıyordu. Herkesin evlilik haberi beklediği çiftten üzen haber geldi. Önceki gün Etiler’de görüntükenen Gürkan Şef, ayrılık sorularına yanıt verdi.

Gürkan Topçu’dan Fatma Toptaş cevabı: İlişkimiz altı ay önce bitti!
REKLAM ALANI
A+
A-

Ünlü oyuncu Fatma Toptaş, uzun zamandır Şef Gürkan Topçu ile birliktelik yaşıyordu. Gürkan Şef, Urla’da tatildeyken sevgilisine sürpriz yapmış ve mumlarla süslenmiş bir masada canlı keman performansı eşliğinde evlilik teklifi etmişti.

EVLİLİK TEKLİFİ ETMİŞTİ

Oyuncu sevgilisinden “Evet” yanıtını alan Topçu, birlikte yer aldıkları kareyi “Aşk” notu ve yüzük emojisi ile paylaşmıştı.

AYRILDILAR

Üç yıl önce nişanlanan ünlü çiftin evlilik haberi beklenirken üzen haber geldi. Sosyal medyada sık sık mutluluk pozları veren çift ayrılık kararı aldı. Gürkan Topçu ile Fatma Toptaş birbirlerini takipten de çıktı.Gürkan Topçu'dan Fatma Toptaş cevabı: İlişkimiz altı ay önce bitti!

“HER ŞEY YOLUNDA”

Ünlü şef, önceki akşam Etiler’de bulunan bir mekan çıkışı görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Gürkan Şef, “Her şey yolunda. Yeni projelerimiz var. Gürkan Yapım’ı kurduk. Bundan sonra kendi programlarımızı kendimiz yapacağız” dedi.Gürkan Topçu'dan Fatma Toptaş cevabı: İlişkimiz altı ay önce bitti!

“YAZILANLAR DOĞRU”

Gazetecilerin “Altı yıllık ilişkiniz altı ay önce bitmiş. Biz yeni öğrendik. Nasıl bitti. Nedeni nedir?” sorusuna Topçu, “Özel hayatımla ilgili hiç bir zaman konuşmadım. Ancak yazılanlar doğru. İlişkimiz altı ay önce bitti. Olmayınca bazı şeyler olmuyor ama hayat devam ediyor” karşılığını verdi.Gürkan Topçu'dan Fatma Toptaş cevabı: İlişkimiz altı ay önce bitti!

“ARTIK BARIŞMA OLMAZ”

“Tekrar bir barışma olur mu?” sorusuna ise ünlü isim, “İlişkimiz bitti. Artık bir barışma olmaz. Bu konuyuda burada kapatmış olalım” diyerek oradan ayrıldı.?Gürkan Topçu'dan Fatma Toptaş cevabı: İlişkimiz altı ay önce bitti!

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.