Hadise’nin Dekolteli Tatil Pozları Sosyal Medyayı Salladı

Hadise’nin Dekolteli Tatil Pozları Sosyal Medyayı Salladı

Hadise’nin Dekolteli Tatil Pozları Sosyal Medyayı Salladı
REKLAM ALANI
A+
A-

Hadise’nin Dekolteli Tatil Pozları Sosyal Medyayı Salladı

Geçtiğimiz haftalarda Gurbet Kuşu Festivali’ne katılan ünlü şarkıcı Hadise, “Gurbetçi olarak başka bir yerde yaşamak sizi biraz önden başlatıyor. Çünkü daha güçlü olmak zorundasınız. Dimdik ayakta durmak zorundasınız” ifadelerini kullandı. Ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabında yaptığı yeni paylaşımlarıyla da gündeme gelmeye devam ediyor.

Hadise'den "yaz günü" paylaşımı - 5

Hadise’den Gurbetçi Vurgusu

Ünlü şarkıcı Hadise, geçtiğimiz haftalarda Gurbet Kuşu Festivali’nde sahne aldı ve “Gurbetçi olarak başka bir yerde yaşamak sizi biraz önden başlatıyor. Çünkü daha güçlü olmak zorundasınız. Dimdik ayakta durmak zorundasınız” şeklinde konuştu. Şarkıcı, sosyal medya hesabındaki yeni paylaşımlarıyla da adından söz ettirdi.

Hadise'den "yaz günü" paylaşımı - 4

Hadise’den Sosyal Medyada Yeni Paylaşımlar

Gurbet Kuşu Festivali’ne katılan ünlü şarkıcı Hadise, “Gurbetçi olarak başka bir yerde yaşamak sizi biraz önden başlatıyor. Çünkü daha güçlü olmak zorundasınız. Dimdik ayakta durmak zorundasınız” açıklamasıyla dikkat çekmişti. Hadise, sosyal medya hesabında yaptığı yeni paylaşımlarıyla yine gündemde.

Hadise'den "yaz günü" paylaşımı - 1

Şarkıcı Hadise, tatilden paylaştığı karelerle takipçilerini sevindirdi. Fotoğraflar, binlerce beğeni ve yorum aldı. Hadise, bu paylaşımlarına “Yaz Günü” notunu ekledi. Bu arada, bir etkinlikte Hadise ile poz veren Kerem Bürsin, aşk söylentilerine “İyi arkadaşız. O kadar” açıklamasını yaptı. Bürsin, sevgili oldukları iddiaları hakkında da “Öyle bir şey hiçbir zaman olmadı. O uydurulmuş bir şeydi” dedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.