İrem Sak’tan ‘Furkan Korkmaz’ ve ‘evlilik’ açıklaması!

Bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu İrem Sak, basketbolcu sevgilisi Furkan Korkmaz ile uzun süredir mutlu bir birliktelik yaşıyor. Önceki gün Cihangir’de görüntülenen İrem Sak, mutlu birlikteliklerinin sırrını açıkladı ve evlilik hakkında açıklama yaptı.

İrem Sak’tan ‘Furkan Korkmaz’ ve ‘evlilik’ açıklaması!
REKLAM ALANI
A+
A-

“Yalan Dünya”, “Çukur”, “Kuş Uçuşu” gibi birçok projede yer alan İrem Sak, iki yıldır basketbolcu Furkan Korkmaz ile aşk yaşıyor.

EVLİLİK DÜŞÜNMÜYORLAR!

Geçtiğimiz aylarda Eda Ece-Buğrahan Tuncer çiftinin düğününe el ele katılan çiftten İrem Sak, düğün öncesi basın mensuplarıyla muhabbet etmiş ve şu anlık evlilik düşünmediklerini açıklamıştı.İrem Sak'tan 'Furkan Korkmaz' ve 'evlilik' açıklaması!

İLK KEZ POZLARINI PAYLAŞTILAR

İrem Sak, el ele görüntülenmelerinin ardından Furkan Korkmaz’ın doğum gününü sosyal medya hesabından birlikte ilk fotoğraflarını paylaşarak kutlamıştı.İrem Sak'tan 'Furkan Korkmaz' ve 'evlilik' açıklaması!

“MAHALLEDEN ARKADAŞIZ”

Mahir İpek ile İrem Sak, Cihangir Pürtelaş adlı mekandaydı. İpek, “Uzun zaman ‘Güldür Güldür Show’da İrem ile birlikte çalıştık. Bir de biz mahalleden de arkadaşız güzel güzel sohbet ettik” dedi.İrem Sak'tan 'Furkan Korkmaz' ve 'evlilik' açıklaması!

“TÜLAY’IN YENİDEN HORTLADIĞI DÖNEMDEYİZ”

Sak, “Arkadaşlar bakmayın duruşuma ben sizleri görünce heyecanlanıyorum hatta hep sordum giderler dimi beklemezler dimi diye maalesef gitmediniz. Haydi konuşalım. Evet Tülay’ın yeniden hortladığı bir dönemdeyiz. Dua Lipa kızıl olunca bir de zebra desenini giyince denk geldi. Ben de sosyal medyada kullandım. ‘Ölümlü Dünya’ya gelirsek şimdi salon doluluğununu konuşuyoruz. Tepkiler çok güzel herkesi salonlara bekliyoruz” dedi.İrem Sak'tan 'Furkan Korkmaz' ve 'evlilik' açıklaması!

“İKİMİZ DE ENAYİ İNSANLARIZ”

Sak, “Sarp Apak benim hakkımda, ‘Enayi’ dedi iyi anlamda evet pozitif anlamda… İkimiz de enayi insanlarız naif insanlarız. Ben babamın kızıyım ona çekmişim. O yüzden biraz bu tür konuşmalara ödün veriyorum” dedi.İrem Sak'tan 'Furkan Korkmaz' ve 'evlilik' açıklaması!

“ALLAH BİLİR”

Sak, “Furkan Korkmaz’la ilişkiniz çok iyi gidiyor. Ona da bu ödünü veriyor musunuz?” sorusuna, “Hayır burada karşılıklı saygı ve sevgi var. O başka bir konu bu konunun nereye vuracağını çok iyi biliyorum  Evlilik sormayın tek cevabım Allah bilir ikimizin de bildiği bir konu değil bu o yüzden Allah bilir” dedi.İrem Sak'tan 'Furkan Korkmaz' ve 'evlilik' açıklaması!

 

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.