Jennifer Lopez ve kızı Emme bit pazarında görüntülendi!

Magazin haberleri: Jennifer Lopez, 15 yaşındaki kızı Emme ile bit pazarında alışveriş yaparken görüntülendi.

Jennifer Lopez ve kızı Emme bit pazarında görüntülendi!
REKLAM ALANI
A+
A-

Eski aşkı Ben Affleck’le geçtiğimiz yıl nikâh masasına oturan Jennifer Lopez, 2004-2011 arasında evli kaldığı üçüncü eşi Marc Anthony ile ilişkisinden 22 Şubat 2008 tarihinde Emme ve Maximilian adlı ikizlerini dünyaya getirmişti.

“GELENEKSEL BİR ANNE DEĞİLİM”

Lopez, ikizleri Max ve Emme’den bahsederken “Ben geleneksel bir anne değilim, bekar, çalışan bir anneyim” sözlerini kullanmıştı.Jennifer Lopez ve kızı Emme bit pazarında görüntülendi!

DEĞİŞEN VÜCUDU HAKKINDA KONUŞTU

Sporu hayatının merkezine oturtan ünlülerden olan 54 yaşındaki güzel, ikiz annesi olmasının ardından değişen vücudu konusunda ‘güvensiz’ ve ‘kararsız’ hissettiğini itiraf ederken, arkadaşı ve antrenörü Tracy Anderson’ın yeni haliyle yüzleşmesine yardımcı olduğunu belirtmişti.

“VÜCUDUMUN HER VERSİYONUNU SEVMEYİ ÖĞRENDİM”

Son zamanlarda çok fazla derinlemesine düşünüyorum. Şimdiki halimi tamamen kucaklamak için geçmiş versiyonlarımı yeniden gözden geçiriyorum. Yıllar boyunca vücudumun her versiyonunu kutlamam ve kendi hayatım ve ihtiyaçlarım değiştikçe yükselmeye devam etmem için Tracy’nin bana ne kadar ilham verip cesaretlendirdiğini hatırladım.

“YENİ BENİ KUCAKLADIM”

Lopez, “İkizlerim doğduktan hemen sonra Tracy ile tanıştım. Kendimi güvensiz ve kararsız hissettiğim bir zamanda onu aradım. Çoğu yeni annenin doğum yaptıktan sonra yaptığı gibi, eski halime dönüp dönemeyeceğimi merak ediyordum. Hayatıma girdi ve yeni beni kucaklamama, daha önce hiç olmadığım kadar güçlü olabileceğimi anlamama yardım etti” demişti.Jennifer Lopez ve kızı Emme bit pazarında görüntülendi!

ELİNİ SIKI SIKI TUTTU

Şarkıcı, hafta sonu 15 yaşındaki kızı Emme ile bit pazarında alışveriş yaparken görüntülendi. İkili, ellerinde alışveriş torbalarıyla yürürken görüntülenirken Lopez’in kızı Emme’nin elini sıkı sıkı tutarak yürümesi dikkatlerden kaçmadı.Jennifer Lopez ve kızı Emme bit pazarında görüntülendi!

JLo her zamanki gibi şıklığını korurken kızı Emme’nin rahat ve spor tarzı dikkat çekti.Jennifer Lopez ve kızı Emme bit pazarında görüntülendi!

 

 

 

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.