Kadir İnanır’dan güzel haber geldi! Usta sanatçı uyandırıldı

Son dakika sağlık haberlerine göre, Kadir İnanır’dan güzel haber geldi! Usta sanatçı uyandırıldı

Kadir İnanır’dan güzel haber geldi! Usta sanatçı uyandırıldı
REKLAM ALANI
A+
A-

Beykoz’daki evinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve ameliyata alınan Kadir İnanır’ın sağlık durumuna ilişkin açıklama, Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Necdet Sağlam’dan geldi.

İnanır’ın uyandırıldığını duyuran Prof. Dr. Necdet Sağlam, şu ifadeleri kullandı:

Bilinci açık, mesajlara gülümseyerek cevap verdi. İletişim kurabiliyor, cevap veriyor. Konuşmayla ilgili bir sıkıntı olmayacak ama şu an konuşmak için yorgun.

Kadir İnanır'dan güzel haber geldi! Usta sanatçı uyandırıldı

BAKAN KOCA’DAN AÇIKLAMA

Öte yandan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da dün akşam Kadir İnanır’ın durumuyla ilgili konuşarak; “24 Mart Pazar günü Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisine getirilen Kadir İnanır, tıkalı olan beyin damarı açıldıktan sonra, uyutularak yoğun bakımda gözlem altına alınmıştı. Sayın İnanır, bugün 20.00 itibarıyla uyandırılmış fakat vücudu bunu henüz tolere edemediği için entübe durumdan çıkarılamamıştır. Motor hareketleri başlayan ve genel durumu iyiye giden hastamızın tedavisine yoğun bakımda devam ediliyor. Uyandırma süreci sürüyor. Tekrar geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum” demişti.

Kadir İnanır'dan güzel haber geldi! Usta sanatçı uyandırıldı

ÜÇ YIL ÖNCE AMELİYAT OLMUŞTU

2021 yılında Muğla’da aniden rahatsızlanan Kadir İnanır, ambulansla Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne getirilmişti. Beyin damarına pıhtı attığı teşhisi konulan ünlü oyuncu, başarılı geçen ameliyatın ardından yoğun bakıma alınmıştı. İnanır, bir süre yoğun bakımda tedavi gördükten sonra sağlığına kavuşmuştu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.