Mustafa Ceceli: Saç ektirdim!

Rabia Tunçbilek’in, Mustafa Ceceli ile beraber söylediği ‘Yaka Yaka’ şarkısının klip çekimi önceki gün gerçekleşti. Tunçbilek ile şarkıyı da seslendiren Ceceli, basın mensuplarının sorularına yanıt verdi.

Mustafa Ceceli: Saç ektirdim!
REKLAM ALANI
A+
A-

Klip çekimi arasında kameraların karşısına geçen Mustafa Ceceli ve Rabia Tunçbilek, “Keyifli bir klip çekimi gerçekleştiriyoruz. Dinleyicilerle buluşmak için sabırsızlanıyoruz. Tam bir yaz şarkısı” dediler.

Tunçbilek’e övgüler yağdıran Ceceli, “Rabia ile 3-4 sene önce tanıştık. Harika bir sesi var. Düet şarkılarda en önemli şey ses uyumudur. Rabia ile bu uyumu güzel yakaladığımızı düşünüyorum. Çiçeklerle dolu sandalın içinde güzel bir klip anı var. Rabia’yı öyle görünce klibin güzel olacağına emin oldum” şeklinde konuştu.

Mustafa Ceceli: Saç ektirdim!

“BANA İKİ AY MÜSADE EDİN”

Ümlü şarkıcının geçtiğimiz haftalarda saç ektirdiğine dair haberler sosyal medyada gündem olmuştu. Konuyla ilgili soru üzerine Ceceli, “Saç ektirdim arkadaşlar. Bana iki ay müsaade edin, iki ay sonra görürsünüz saçlarımı. İlk şapkalı klip de bizimkisi oldu galiba. Aşırı ihtiyacım yoktu bence ama artık yavaş yavaş yaş da ilerledi. O yüzden geçtiğimiz ay onu hallettim” ifadelerini kullandı.

Mustafa Ceceli: Saç ektirdim!

MİDYEDEN ZEHİRLENMİŞ!

Bayramda Belçika’da konser verdiğini dile getiren Rabia Tunçbilek ise bir besin zehirlenmesi yaşadığını söyledi: Belçika’da konserden sonra yediğim midyenin ardından besin zehirlenmesi yaşadım. Keyifli geçti ama Belçika.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.