Ömür Gedik lüks villasının kapılarını ‘Evrim Akın ile Ev Gezmesi’ne açtı!

Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Evrim Akın ile Ev Gezmesi’nin son konuğu şarkıcı, köşe yazarı ve sinema eleştirmeni Ömür Gedik oldu. Beykoz’daki lüks villasının kapılarını açan ünlü ismin evindeki detaylar dikkat çekti.

Ömür Gedik lüks villasının kapılarını ‘Evrim Akın ile Ev Gezmesi’ne açtı!
REKLAM ALANI
A+
A-

Renkli kişiliği ve hoş sohbeti ile izleyicilerin her daim beğenisini kazanan Evrim Akın, birbirinden ünlü isimlerin evlerini gezerek çok özel yaşantılarına tanık oluyor. Kanal D’nin, sunuculuğunu Evrim Akın’ın yaptığı “Evrim Akın İle Ev Gezmesi” 19’uncu bölümüyle ekrana geldi.Ömür Gedik lüks villasının kapılarını 'Evrim Akın ile Ev Gezmesi'ne açtı!

SON KONUK ÖMÜR GEDİK!

“Evrim Akın ile Ev Gezmesi” son bölümde, Ömür Gedik’in lüks villasına misafir oldu. Ünlü ismin 30 kedisiyle birlikte yaşadığı evindeki detaylar dikkat çekti.Ömür Gedik lüks villasının kapılarını 'Evrim Akın ile Ev Gezmesi'ne açtı!

BEJ VE SİYAH TONLARI HAKİM

Ömür Gedik’in salonunda bej ve siyah tonların hakim olduğu sade dekorasyon hakim. Şık aksesuarlar, objeler ve fotoğraflar odanın dekorasyonunu tamamlıyor.Ömür Gedik lüks villasının kapılarını 'Evrim Akın ile Ev Gezmesi'ne açtı!

HER ŞEY KEDİLER İÇİN DÜŞÜNÜLMÜŞ

Gedik’in boğaz manzaralı villasında tüm detaylar hayvanlar için düşünülmüş. Balkonlar tellerle kapatılmış ve kediler için tellerden tüneller yapılmış.Ömür Gedik lüks villasının kapılarını 'Evrim Akın ile Ev Gezmesi'ne açtı!

SAZAN BALIKLARINI KORUMAK İÇİN AKVARYUM!

Ömür Gedik evindeki akvaryumunun ilginç hikayesini de izleyenlerle paylaştı. Gedik, sazan balıklarını korumak için evine akvaryum kurduğunu ifade etti. Bahçe manzaralı mutfak da sade bir dekorasyona sahip.Ömür Gedik lüks villasının kapılarını 'Evrim Akın ile Ev Gezmesi'ne açtı!

 

 

 

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.