Rüzgar Aksoy’dan Serenay Sarıkaya tepkisi! ‘Yok canım ne alakası var’

Oyuncu Rüzgar Aksoy, ödül aldıktan sonra Yine ben, yine ben diyen meslektaşı Serenay Sarıkaya’yı hedef aldı. Aksoy’un Allah’ım ne kadar az yetenekli oyuncumuz varmış mesajı sosyal medyada çok konuşuldu.

Rüzgar Aksoy’dan Serenay Sarıkaya tepkisi! ‘Yok canım ne alakası var’
REKLAM ALANI
A+
A-

Kıvanç Tatlıtuğ ile ‘Aile’ dizisinde başrolü paylaşan Serenay Sarıkaya, önceki akşam katıldığı törene damga vumuştu. İki ödüle layık görülen oyuncu, “Yine ben, yine ben, yine ben” sözleriyle sevincini dile getirmişti.

Ünlüler dünyasının en çok konuşulan isimlerinden olan Sarıkaya’ya, meslektaşı Rüzgar Aksoy’dan dikkat çeken bir tepki geldi.Rüzgar Aksoy'dan Serenay Sarıkaya tepkisi! 'Yok canım ne alakası var'

“YİNE O, YİNE O, YİNE O!”

Rüzgar Aksoy, sosyal medyada yazdığı bir yorum ile güzel oyuncunun ödül töreninde “Yine ben” diye bağırmasına göndermede bulundu.Rüzgar Aksoy'dan Serenay Sarıkaya tepkisi! 'Yok canım ne alakası var'

Yine o yine o yine. Allah’ım ne kadar az oyuncumuz varmış yetenekli. İnanamıyorum. Bu ödüler, organizasyonların kendi reklamları için mi hep kafa isimlere gidiyor. Yine yine… Yok canım ne alakası var.

Rüzgar Aksoy'dan Serenay Sarıkaya tepkisi! 'Yok canım ne alakası var'

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.