Şeyma Subaşı ile aşk iddiaları sonrası İzzet Antebi’den açıklama!

Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evliliği kısa süren Şeyma Subaşı’nın Tuvana Türkay’ın eski aşkı İzzet Antebi ile yakınlaştığı iddia edilmişti. İş insanı bu iddialar sonrası isyan etti.

Şeyma Subaşı ile aşk iddiaları sonrası İzzet Antebi’den açıklama!
REKLAM ALANI
A+
A-

Şeyma Subaşı, 3 Mayıs 2023 tarihinde Mohammed Alsaloussi ile nikah masasına oturmuştu. Düğünlerini yapmadan önce nikah kıyan ikili, Fas’ta şehrinde birbirlerine ‘sonsuza kadar evet’ demişti.

Fenomenin son paylaşımlarında parmağında yüzük olmaması dikkat çekmişti. Takipçileri, Subaşı’nın son paylaşımlarına; “Yüzük nerede?”, “Yüzüğün yok hayırdır, cicim ayları bitti mi?” ve “Meedo neden yanında değil?” şeklinde yorumlar yazmıştı.

RÜYA EVLİLİK BİTTİ!

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’dan 2018 yılında boşanan, bu ilişkiden Melisa adında 10 yaşında kızı olan Subaşı, bir dargın bir barışık aşk yaşadığı Mohammed Alsaloussi ile 29 Eylül’de tek celsede boşanmıştı.Şeyma Subaşı ile aşk iddiaları sonrası İzzet Antebi'den açıklama!

‘MEKANDA EĞLENDİLER’ İDDİASI

Subaşı’nın yeni aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Mısırlı Mohammed Alsaloussi’den boşanan Şeyma Subaşı ile Tuvana Türkay’la ilişkisini bitiren İzzet Antebi’nin bir mekânda sarmaş dolaş eğlendiği ve yakınlaştığı iddiası gündem olmuştu.Şeyma Subaşı ile aşk iddiaları sonrası İzzet Antebi'den açıklama!

“YAN YANA BİLE GELMEDİM”

İş insanı bu iddialara isyan ederek “Bahsi geçen kişi ile yan yana bile gelmedim” dedi ve aşk haberlerini yalanladı.Şeyma Subaşı ile aşk iddiaları sonrası İzzet Antebi'den açıklama!

 

 

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.