Survivor All Star’da adaya veda eden yarışmacı belli oldu

Survivor All Star’da kim elendi? Survivor adaya veda eden yarışmacı kim oldu? Survivor All Star’da ilk eleme adayı Berna Canbeldek, ikinci eleme adayı Damla Can, üçüncü eleme adayı Aleyna Kalaycıoğlu, dördüncü ve son eleme adayı Merve Aydın olmuştu. Adaya veda eden yarışmacı belli oldu. İşte detaylar…

Survivor All Star’da adaya veda eden yarışmacı belli oldu
REKLAM ALANI
A+
A-

Nagihan Karadere, “Şu an çok sessiz, sakin bir Damla var. İçine kapanmış, sinmiş, ne olacak korkusu yaşayan, ya gidersem endişesi yaşayan bir Damla görüyoruz. Geçen hafta bambaşka bir Damla Can vardı. Dili bu kadar uzamış, ‘Nagihan sen şöylesin, senin burada kalma hakkın yok’ gibi bana demediğini bırakmayan bir Damla Can vardı ama şu an yarı ölü bir Damla Can var. Ben de çok merak ediyorum” dedi.

Murat Ceylan yarışmacılara düello öncesinde duygu ve düşüncelerini sordu. Yarışmacılar sırayla cevapladı.

Survivor All Star'da adaya veda eden yarışmacı belli oldu

‘ELİMİZDEN GELEN BÜTÜN SAVAŞI VERECEĞİZ’

Merve Aydın, “Yani şu an gülüyorum gerçekten bulunduğumuz durum trajikomik bence. Şu an Dominik’i sel götürüyor. Hiç bu kadar yağmur yağmamıştı bir düelloda. Konuşurken bile ağzımın içi su doldu o derece yağıyor. Havayı soracak olursan havada soğudu iyice. Hazırım. Survivor’ın her şartına hazırım. Böyle olması gerekiyorsa böyle olacak. Çıkacağız sahaya elimizden gelen bütün savaşı vereceğiz” dedi.

Survivor All Star'da adaya veda eden yarışmacı belli oldu

”RÜZGARIN KIZI’ MI ‘BERLİN KAPLANI’ MI DEVAM EDECEK BİR SONRAKİ TURA ONU GÖRECEĞİZ’

Düelloyu sahne gibi gördüğünü söyleyen Berna şu ifadeleri kullandı:

Düelloda ben açıkçası kendime hep şunu söylüyorum, burayı bir sahne olarak görüyorum ve ben küçüklüğümden beri sahnede büyüyen bir kızım. En rahat hissettiğim yer sahnedir. Buraya şov yapmak için geldik. İkimizde iyi yarışmacıyız. Gerçekten Merve’nin yüzdesi zaten gösteriyor iyi olduğunu. Şu an yağmur yağıyor, Survivor’da her şey olabilir. O yüzden bunları kafaya takmayacağım. Rakibimi de başladığım an da takmayacağım. Acaba ‘Rüzgarın Kızı’ mı ‘Berlin Kaplanı’ mı devam edecek bir sonraki tura onu göreceğiz.

Survivor All Star'da adaya veda eden yarışmacı belli oldu

‘HAKEDEN VE EN ÇOK İSTEYEN KAZANSIN’

Aleyna Kalaycıoğlu, “Düello alışkın olduğum bir ortam. Şu andaki hava şartları da inanılmaz bugünü bekliyordu gibi. Nasıl bir oyun oynayacağız bende merak ediyorum. Aynı odağımla, tecrübemle ve soğukkanlılığımla oynamak istiyorum bugün. Tabii ki hedefim ilk turda çıkmak, kendimi de çok yormamak. Damla Can’a da başarılar diliyorum o da güçlü bir rakip. Hakeden ve en çok isteyen kazansın” dedi.

Survivor All Star'da adaya veda eden yarışmacı belli oldu

‘KALMAK İÇİN MÜCADELEMİ VERECEĞİM’

Damla Can, “Benim ilk düellom ama bereketimle geldim galiba. Beni buldu yağmur. İlk defa girenle defalarca kez giren arasında fark olacak mı bilmiyorum ama Aleyna’nın dediği gibi burada stres yönetimi ve soğukkanlı olmak çok önemli. Bunu yönetebilen zaten burada Survivor hayatına devam edecek. Kalmak içim mücadelemi vereceğim.” ifadelerini kullandı.

Survivor All Star'da adaya veda eden yarışmacı belli oldu

DÜELLO

Düellonun ilk turunda Damla, Aleyna’ya karşı 5-1 galip geldi. Merve de, Berna’yı 5-3 yendi. Düello finalinde Berna ile Aleyna eşleşti.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.