Survivor All Star’da et döner ödülü! Zorlu mücadele

SURVİVOR SON BÖLÜM ÖZETİ… Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor All Star’da ödül ne oldu? Survivor’da adaya veda eden son yarışmacı Yaman Keleş olmuştu. Düello sonrası ilk ödül oyununda yarışmacılar oldukça zorlandı. Kazanan takım ödül olarak döner yedi. İşte detaylar…

Survivor All Star’da et döner ödülü! Zorlu mücadele
REKLAM ALANI
A+
A-

Survivor’da Murat Ceylan, düellonun final eşleşmesine rakibi Yaman Keleş’e karşı kazanarak adada kalmayı garantileyen Batuhan Karacakaya’ya duygu ve düşüncelerini sordu.

Survivor All Star'da et döner ödülü! Zorlu mücadele

Batuhan, “Yaman bence burayı en çok isteyen yarışmacılardan bir tanesiydi. Elinden geleni de zaten 3-3’e getirerek yaptı. Parkurun uzaması, ben iki saat oynarız diye düşünüyordum ama 6 saat sürekli odaklı, düelloda olmak insanın beynini de vücudunu da yoruyor. Bir yerden sonra artık odağın kaymaya başlıyor. Odağını kaybettiğin zaman işte atamayana atarlar. 3-3’e getirmesini beklemiyordum. Dediğim gibi algım bir anda dağıldı. Gerçekten çok yoruldum. Özgür abiyle oynadığım oyunda da inanılmaz odaklı olmam gerekiyordu. Bir şekilde de başardım. Hakkımızda hayırlısı.” ifadelerini kullandı.

Survivor All Star'da et döner ödülü! Zorlu mücadele

ÖDÜL OYUNU

Survivor All Star’da zorlu ödül oyununun kazananı 5-3’lük skorla mavi takım oldu. Takım ödül olarak et döner yedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.