‘Taş Kağıt Makas’ başlıyor!

Tanıtım ve afişleriyle tüm dikkatleri üzerine çeken ‘Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’ bu akşam izleyiciyle buluşuyor. Yapımcılığı MF Yapım’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda ise Yusuf Pirhasan oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Uğur Güneş kaleme alıyor.

‘Taş Kağıt Makas’ başlıyor!
REKLAM ALANI
A+
A-

Kanal D’nin yeni sezondaki iddialı dizilerinden ‘Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’ bugün saat 20.00’da başlıyor. İlk bölümüyle seyirci karşısına çıkacak projede, unutkan bir baba ile süper zekâ oğlunun hikâyesi Türkiye’yi ağlatacak. Öte yandan yapımda büyük sır da açığa çıkacak.

Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal, Aytaç Uşun, Bülent Seyran, Selim Galip ve Anıl Taşezen gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan dizi, yayınlanan tanıtımlarıyla daha yayına girmeden tüm dikkatleri üzerine çekti.

'Taş Kağıt Makas' başlıyor!

Hüseyin Avni Danyal (Kadri Palaz)

Kadri Palaz, babasının ölümünden itibaren tanıdığı Harun’u adeta bir oğul gibi sahiplenmiştir. Harun’u en iyi okullarda okutup, muhteşem bir avukat olmasını sağlamıştır.

İşte yapımın karakterleri:

Ekin Koç (Umut Tanrıkulu)

Çocuk yaşta anne ve abisini bir trafik kazasında kaybeden Umut; babası Rıza’yla şehrin en büyük gökdelenlerinin arkasındaki dik yokuşa kurulmuş bir gecekondu mahallesinde, yoksul bir hayat sürmektedir. Hipertimezi hastalığına sahip olan Umut’un sıra dışı hafıza yeteneği vardır.

Serra Arıtürk (Alev Dönertaş)

Alev, zorluklar karşısında pes etmeyen, hayatı adalet ve doğruluk üzerine kurulmuş, cesur, kararlı ve zeki bir hukuk öğrencisidir.

Ozan Güven (Harun Yakar)

Zeki, karizmatik, komik, şeytan tüylü ve yıldızı yüksek bir avukat olan Harun; karanlık bir geçmişe sahiptir. Cesur ve hırslı bir yapısı vardır ve amacına ulaşmak için her yolu denemekten çekinmez.

Hande Ataizi (Süreyya Uyar)

Süreyya, zeki, güzel ve sert bir Cumhuriyet savcısıdır. Kendisine has bir tavrı ve müthiş bir hitabet yeteneği olan Süreyya, hukuk camiasında çekinilen, işinde çok başarılı bir kadındır.

Burak Yörük (Fecir Emirkıran)

Dışarıdan bakıldığında güçlü, çekici ve karizmatik biri gibi görünen Fecir, duygusal dalgalanmalara sahip, kibirli, maço ve öfke kontrolünü sağlayamayan bir sosyopattır.

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.