Yargı’da Ilgaz zor durumda! İclal babasının katiliyle yüzleşti

YARGI SON BÖLÜM İZLE… Yargı 91. bölüm özeti! Pazar akşamları merak uyandıran hikayesiyle izleyiciyi Kanal D’de ekran başına kilitleyen ‘Yargı’ dizisi, heyecanı zirveye taşıdı. Ceylin, Parla ile Canberk’in yakınlaşmasından rahatsız oldu. İclal babasının katili Bülent’le yüzleşti. Ilgaz’ın kaçıran adam nasıl ölmek istediğini sordu. İşte ‘Yargı’nın 91. bölüm özeti…

Yargı’da Ilgaz zor durumda! İclal babasının katiliyle yüzleşti
REKLAM ALANI
A+
A-

Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in paylaştığı, kadrosunda Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi isimlerin yer aldığı Yargı, 91’inci bölümüyle ekranlara geldi. Heyecan dolu bölümden öne çıkanlar şu şekilde:

Yargı'da Ilgaz zor durumda! İclal babasının katiliyle yüzleşti

CEYLİN RAHATSIZ OLDU

Ilgaz hastanedeyken bir kişi yanına gelerek eşinin kasıtlı olarak öldürüldüğünü söyledi. Osman’ın eşini öldürmeyi kabul etmesi üzerine Zümrüt çok sevindi. Parla ile Canberk’in yakınlaşması Ceylin’in gözünden kaçmadı. Parla’ya ne olduğunu sorarak durumdan rahatsızlığını belirtti.

Yargı'da Ilgaz zor durumda! İclal babasının katiliyle yüzleşti

YEKTA’NIN OYUNU

Tuğçe’nin evlilik teklifini kabul ettiğini anlayan Ilgaz ve Eren çok mutlu oldu. Yekta’nın adamı Rafet, İclal savcının babasını öldüren Bülent’in işlediği bir suça tanık oldu. Olayı gelip gördükten sonra Yekta’ya anlattı. Bülent avukatı Tülin’le iletişime geçtiğinde Yekta’nın oyununa geldi. Avukatı müsait olmadığını söyleyerek Yekta’ya yönlendirdi.

Yargı'da Ilgaz zor durumda! İclal babasının katiliyle yüzleşti

İCLAL BABASININ KATİLİYLE YÜZLEŞTİ

Yekta ve Bülent adliyeye geldi. İclal yıllar sonra babasının katiliyle yüzleşti. Yekta, İclal’in soyadını söyleyince Bülent şaşkınlıkla Yekta’nın suratına baktı. Savcılıktan çıkan Bülent bir daha İclal’le karşılaşmamak için ilk uçakla Kazakistan’a gideceğini söyledi. Karakola gelen kişi babasının cesetlerini getirdiğini söyledi. Eren ne olduğunu anlayamadı.

Yargı'da Ilgaz zor durumda! İclal babasının katiliyle yüzleşti

KAN PARASINA DİKKAT ÇEKİLDİ

Yılmaz savcılığa gelerek eşinin öldürülmesiyle ilgili bulunduğu suç duyurusundan vazgeçtiğini söyledi. Ilgaz da durumu anlayarak ‘kan parası’ verilip verilmediğini sordu. Yılmaz çocukları için parayı almayı kabul ettiğini ifade etti. Ilgaz, Ceylin’le evlilik yıldönümlerini kutlarkan cinayet şüphelsine denk geldi. ‘Kan parasıyla’ susturulan çaresiz bir adamın ardından nasıl bu kadar eğlenip, mutlu olduğunu sordu. Başsavcı görüntülerle birlikte Ilgaz’a ‘Kan parasının yeni bir şey olmadığını, uzun zaman zamandır süren bir gelenek’ olduğunu belirterek kadından uzak durması için uyardı. Ilgaz olayın peşini bırakmazken Eren başka bir dosya ile yanına geldi.

Dizinin finalinde; Ilgaz elleri kolları bağlı bir şekilde sandalyede oturuyor. Yanına gelen adamın kim olduğunu sorgularken adam, “Evet sayın savcım nasıl ölmek istersiniz” diyor.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.