Yasemin Şefkatli’den İdo Tatlıses’e: İyi ki beni buldun

2021 yılında görkemli bir düğünle nikâh masasına oturan İdo Tatlıses-Yasemin Şefkatli çiftinin ikiz bebekleri, geçtiğimiz haftalarda dünyaya geldi. Bebeklerinden birini kalp ameliyatı olmasıyla zor günler geçiren ikiliden Şefkatli, eşinin yeni yaşını duygusal bir mesajla kutladı.

Yasemin Şefkatli’den İdo Tatlıses’e: İyi ki beni buldun
REKLAM ALANI
A+
A-

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’nın oğlu İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, 2021 yılında nikâh masasına oturmuştu. Geçtiğimiz temmuz ayında ikiz bebek beklediklerini duyuran çiftin oğulları, 22 Ocak’ta dünyaya geldi.

Bebeklerine kavuşan çifti, aileleri ve yakın çevreleri yalnız bırakmadı. İkizlerden biri İdo Tatlıses’in babası İbrahim Tatlıses’in, diğeri ise Yasemin Şefkatli’nin babası Sinan Şefkatli’nin adını aldı. Bebeklerden birinin ismi İbrahim Ayel, diğerininki ise Sinan Emir oldu.

Yasemin Şefkatli'den İdo Tatlıses'e: İyi ki beni buldun

“KALBİNDE SORUN OLDUĞUNU BİLİYORDUK”

Bebeklerinden biri doğumdan sonra kalp ameliyatı geçiren Şefkatli, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

Yarın Ayel’in kontrolü var… Biraz size de bahsedeyim. Aslında biz 21’inci haftadan beri Ayel’in kalp sorununu biliyorduk. Her hafta kontrolümüz vardı, bazen haftada iki. Çok fazla doktor Ayel’in kalbini gördü ve doğduğunda operasyon geçireceğini biliyorduk. Ben burada aslında iyi kötü bir sürü şeyi paylaşıyorum ama bu sorunu kendi içimizde sindirip, çözüme gitmeye odaklandık. Doğum sonrası operasyon duyulunca çok fazla dua aldık, o kadar güzel mesajlar geldi ki bana da güç oldu. Önümüzde biraz daha bir süreç var ama bebiş çok güçlü, her şey çok güzel olacak.

Yasemin Şefkatli'den İdo Tatlıses'e: İyi ki beni buldun

DUYGUSAL KUTLAMA

Yasemin Şefkatli (32), son olarak 616 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından eşi İdo Tatlıses’in (32) doğum gününü kutladı.

Yasemin Şefkatli'den İdo Tatlıses'e: İyi ki beni buldun

İkiz bebekleri ile birlikte çekilen bir pozunu takipçilerinin beğenisine sunan ünlü isim, şöyle yazdı:

Baba olarak girdiğin ilk yaşın, yeni, bence en güzel yaşlarının da başlangıcı olacak. Sen bizim en büyük şansımızsın biliyorum, hani derler ya gölgesi yeter diye işte tam olarak öyle. İyi ki doğdun İdo’m, iyi ki beni buldun, iyi ki bizimsin. Seni çok seviyorum, nice güzel yaşların olsun sevgilim. Çok yaşa, mutlu yaşa, bizle yaşa!

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.