Britney Spears’ın kitabından kazanacağı para ortaya çıktı!

ABD’li yıldız Britney Spears, ‘anı kitabı en çok satan ünlü’ olarak şimdiden tarihe geçti. Peki 41 yaşındaki şarkıcı, çalkantılı hayatını anlattığı ‘The Woman in Me’den (İçimdeki Kadın) ne kadar para kazanacak? İşte cevabı…

Britney Spears’ın kitabından kazanacağı para ortaya çıktı!
REKLAM ALANI
A+
A-

Britney Spears’ın anılarını topladığı The Woman in Me adlı kitabı 24 Ekim’de piyasaya çıktı. Kitap, satışa çıkmasından saatler sonra tarihin en çok satan ünlü anı kitabı oldu.

ÖN SİPARİŞTE DOKUZ MİLYON SATTI!

Kitap, piyasaya çıkmadan önce ön siparişte de rekor kırmış, dokuz milyon kopyanın satılması ile ‘en çok ön sipariş verilen kitap’ olmuştu. Böylece kurgu olmayan kitaplar arasında ‘tüm zamanların en çok ön sipariş verileni’ olmuştu.Britney Spears'ın kitabından kazanacağı para ortaya çıktı!

Daha önceki rekor Prens Harry’nin ön siparişte üç milyon satan ‘Spare’ (Yedek) kitabındaydı.

12.5 MİLYON DOLAR ve YÜZDE 25 PAY!

‘Popun Prensesi’ Spears’ın, yayınevi ile 12.5 milyon dolarlık kitap anlaşmasına imza attığı iddia edildi. Dünyaca ülü şarkıcının, satış gelirinden de yüzde 25 pay alacağı öğrenildi. Yayınevinin, satış karından henüz Spears’a ödeme yapmadığı belirtildi.Britney Spears'ın kitabından kazanacağı para ortaya çıktı!

SADECE BİR GÜNDE GELEN REKOR!

Britney Spears, sosyal medyada kitap satışındaki rekor haberini, “Kitabım tarihin en çok satan ünlü anı kitabı oluyor ve sadece bir günde. Destek veren tüm hayranlarıma teşekkür ederim. Hepinizi seviyorum” sözleriyle paylaştı.Britney Spears'ın kitabından kazanacağı para ortaya çıktı!

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.